Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naplóírás mobilon?

Naplóírás mobilon?

Figyelt kérdés

Egész pontosan tableten.

Már milliószor próbálkoztam papír formájú naplót vezetni, de írás közben elfáradt a kezem, vagy csak meguntam, és mindig visszakoztam attól, hogy hamar betelik.

Mégis szeretnék naplót írni.

Nincsen valami jó, megbízható program Androidos tabletre, amit le lehetne tölteni? Vagy ti mit javasolnátok?


2013. jan. 22. 18:24
 1/2 BillB válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a témában keresgéltem pár napja, és én is tabletre. Nekem Galaxy Tab 2 10.1-em van, hihetetlen mennyiségű programot kipróbáltam, de vagy fizetős volt(talán nem ez volt a legnagyobb probléma) , vagy nem lehetett kóddal zárni a bejegyzéseket. Viszont! Amit találtam, és bár tesztelés alatt áll, úgy tűnik jó lesz. Little Diary. Androidos app. Letisztult, egyszerű, ingyenes, kóddal zárható. Egy reklám van a panel alsó síkjában, de ha hasonló tabod van, és elkezdesz gépelni a reklámot elfedi a billentyűzet. Továbbá szinkronizálható, nálam ez is fontos volt. Szóval Little Diary ;) hajrá és jó írást :) F21

2013. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem telefonon van le lehet zárni kóddal is a neve: MyDiary

én nem nagyon használom mert jobban szeretek kézzel írni de ha valahol vagyok és eszembe jut valami és le akarom írni azért jó ha van főleg hogy le is lehet zárni. Androidos és ingyenes

2013. aug. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!