Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki angolba tudna segíteni?

Valaki angolba tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Az a házi, hogy 10 mondatot kell írni. Csak én ehhez elég béna vagyok, ezért le tudná nekem írni valaki? Tehát, egy szó = egy bármilyen mondat a szóval.

Szavak: medicine, terrible, population, continued, disease, nearly, nobody, everywhere, parcel, made of wood.

Csak értelmes válaszokat!


2013. jan. 22. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

-I hope someday i will invent the medicine of stupidity, because i was too lazy to do it these sencteces without help.

- I'm a terrible person to ask somebody to do it this for me.

-The half of the population can speak english, but i don't.

-I continued doing this, because what so ever will write down the study slave i will write down, too.

-Maybe there is a cure for the disease called "laziness".

-I nearly did my homework, but i didn't do it on my own.

-Nobody will ever find out that actually i'm not the perso who wrote this.

- Everywhere in the whole classroom, ill have the best homework.

- I ordered some intellect, but it didnt arrive, yet.

- Maybe if my brain didnt make of wood, i probably could answer these sentences without help.


Remélem segítettem.

2013. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

I'm not lazy, just too busy. I'm not stupid, I understand these sentences. But if you have time for this...

I know that you can't read, so I'll tell you that what was written there.: Meaningful answers. ;)

But, thanks!


Remélem jó választ adtam.

2013. jan. 22. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel már meg is írhattad volna.Bírom , hogy itt a kérdések nagy része csak házi.
2013. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel, nem akarsz segíteni akkor minek írtál?

Ne azt idegesítsd már a hülyeségeddel, akinek tényleg segítségre van szüksége. Van itt elég kérdés, ahová nem lehet értelmesen válaszolni, ne pont erre írj akkor, ha nem érdekel!;)

2013. jan. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!