Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joga van hozzá hogy kipakoltas...

Joga van hozzá hogy kipakoltassa a zsebemet?

Figyelt kérdés
Egy gyermekotthonban élek. Mostanában többen is vittek be élelmiszert az otthonba ami tilos. Múltkor megyek be az otthonba és mielőtt még bemennék egyik nevelő megállít és felszólít hogy pakoljam ki a zsebem. Megtagadtam mondván hogy ehhez nincs joga. Mondta hogy igenis van hozzá joga és most pakoljam ki a zsebem tartalmát a cipős szekrényre, hozzátette mindent. Nem volt nálam semmi élelmiszer.Szerintetek ezt megteheti? És jogom van megtagadni az ilyet? Joga van korlátozni a szabadság jogomban? Azt mondta hogy egy nap csak egyszer menjek ki és csak a kimenő időszak végén jöjjek vissza fél hétkor. Ha többször kimegyek akkor be lesz tiltva a kimenő. Szóval ha fent felejtek valamit akkor így jártam.
2009. aug. 31. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ő kipakoltathatja viszont nem nyúlhat bele.....szóval végülis elvileg eldöntheted h kipakolod vagy nem...ha megtagadod nem csinálhatna semmit de mint tudjuk a való életben ez nem így működik
2009. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod.
2009. szept. 1. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!