Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a tetoválás utáni második...

Ha a tetoválás utáni második napon kezdem csak el kenni a tetkómat Bepanthennel, akkor hiányos lehet a minta?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam és csak holnap kapom meg a kenőcsöt. Aggódom, hogy emiatt nem fog olyan szépen gyógyulni és esetleg hiányos lesz. Nem egy nagy színes minta, csak egy kis felirat a bicepszem belső felén.

2013. jan. 23. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A bepanthen jó krém,de köze nincs ahhoz,hogy hiányos lesz-e a minta vagy sem.

Hiányos azért lesz,mert kiszárad a bőr,és a varrosodás miatt egy kis minta is jöhet vele.Akár testápolóval is bekenheted,nem lesz tőle semmi baja,csak ne hagyd hogy az érintett terület kiszáradjon.

Az általad említett krémnek gyulladáscsökkentő hatása is van,de ma nyugodtan kenheted testápolóval is.

2013. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, hogy mi van ha nem kenem, csak mondták hogy Bepanthen a jó és addig mást nem használtam. Köszönöm a választ, akkor bekenem testápolóval addig. :)
2013. jan. 23. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
jó még rá a vazelin is :-)nem viccelek!!!
2013. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzilKa ***** válasza:

Vazelint neeeeeeeee! Nem hagyja lélegezni.


Esetleg neogranormon nincs otthon?

Ha semmi ilyesmi, akkor keress egy minél kevésbé parfümös testápolót és ma kend azzal, de holnap rohanj a bepanthenért és utána egyből cserélj fóliát (egyúttal persze mosd le és kend be vékonyan a bepanthennel).

2013. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

És a fóliázás???

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vazelinnel nincs semmi baj,nem vakolat mennyiségűt kell rátenni hanem csak egy kicsit,ahogyan a bepanthenből is.

De tök mindegy mivel kened,a lényeg hogy ne száradjon ki.

Kentem én is mindkettővel,ugyanolyan volt,talán a vazelin még jobb is volt,mert nem ragadt bele semmi,a krém viszont nekem csómós lett.

2013. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!