Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szakközépbe...

Hogyan lehetnék szakközépbe magántanuló?

Figyelt kérdés
Nem bírok az órákon kényszeresen tanulni, ha beteg vagyok és itthon pl. 2 hetet tanulok 2-3 órát akkor mindenből megvan a 4es,5ös, de ha suliba járok nincs kedvem itthon tanulni, fáradt vagyok... Fáj a kezem stb. Mellesleg a köcsögösködést se bírom, a mai társadalomba ha boxolni akar egy gyerek, és nem ütök vissza akkor jól megver, mert az poén. Ha hó van akkor jön a fürdetés, tönkreteszik cuccaimat, 90 ezres telóm beázott, és ki se fizették amíg nem tettem rendőrségen feljelentést... nekem ebből elég, van elég sok barátom. Belefáradtam ebbe az iskolásdisba, szóval valaki help! Nem tanácsokat kérek a "beilleszkedéshez" mert ez nem az én társaságom, és a fáradtságot az se oldaná meg.
2013. jan. 24. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ez nagyából mindent leír,de tudotmmal a szülőknek kell az igazgatóval és az osztályfőnökkel egyeztetni

[link]

2013. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha most így dühösen elmennék a pszichológushoz, akkor a zártosztályra küldene, nem pedig magántanulónak.
2013. jan. 24. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vázolod neki a helyzetet és hogy mennyire nem megy a beilleszkedés(mondod hogy mindent megpróbáltál,mennyire nem érzed jól magadat)akkor nagy eséllyel ad szakvéleményt,de le van írva hogy a szülő is kérheti
2013. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha a szülőnek elmondom akkor ő akar intézkedni és helyretenni azt aki nem hagy nyugton, csak még rosszabbat tenne... Ha nem mondom el, a semmiért nem kezdeményezné...

Pszichológus fogad szülő tudta nélkül is?

17 évesen tök gáz lenne amúgy is egy fontoskodó szülő. Meg ink. az a bajuk velem ezeknek, hogy egész máshogy látom a világot mint ők. Én szabadságra törekszem, arra hogy ne szóljanak a dolgaimba, teszek másokért is, meg bulizok, ők pedig csak be... mennek el bulizni, meg mindenkivel kötözködnek. Gyűlölöm ezeket... De elkerülni se lehet őket

2013. jan. 24. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
ha van iskolai pszichológus akkor oda nem kell szülő,a többiről nem tudok,de ha el is megy veled a beszélgetéseken nem vehet részt
2013. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!