Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyan emberbe...

Mit tegyek ha olyan emberbe vagyok szerelmes akivel sosem jöhetek össze?

Figyelt kérdés

Olyan emberbe vagyok szerelmes akit sosem fogok látni élőben sosem fogok vele beszélni sosem lesz belém szerelmes sosem fogom megismerni...

Valahogy el kell felejtenem de tudom hogy sosem menne... Segítsetek! Nagyon fontos lenne!


2013. jan. 24. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes kérdés...neten szoktatok beszélni?vagy hogy szerettél bele?
2013. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szoktunk beszélni mert... hogy is mondjam...

Ő egy ismert ember... és amerikába lakik... és a tv-be láttam először. Először utáltam és utána kezdtem el szeretni... Nagyon hülye vagyok úgyhogy megértem ha annak tartotok...

2013. jan. 24. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor ez nem szerelem hanem csak vonzalom:)
2013. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, de beszéltem egy ismerősömmel aki ért hozzá és azt mondta hogy olyan korban vagyok hogy már járni akarok valakivel és ezért szerettem bele...

Azt mondta hogy ennek az az ellenszere ha ténylegesen járok valakivel.. remélem így lesz


és nem kell "izélni" hogy hány éves vagyok hogy járni akarok valakivel mert nem 10 hanem 14 vagyok :)

2013. jan. 24. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

járni akarsz de nem igazi szerelem,mint mondtam vonzalom,én 19vagyok úgyhogy jobban értek hozzá mint a barátnőd,főleg hogy komoly kapcsolatom van

de igen,14évesen tényleg az a legjobb megoldás hogy összejössz valakivel hogy elfelejtsd a "szerelmedet"

2013. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!