Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több napja nem tudok aludni,...

Több napja nem tudok aludni, legutóbb elolvastam egy fél könyvet mire bealudtam. Hajnali 3kor még közel sem vagyok álmos. Előző alkalommal 5órakor tudtam elaludni?

Figyelt kérdés
Nappal nem tudok aludni a teendők miatt. Valakinek valami ötlet, hogy tudok segíteni magamon?
2013. jan. 25. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz barátok köztöt!
2013. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a BK részeket nézd meg,tuti bealszol,míg megnézed az összes részt: http://www.youtube.com/watch?v=8zRYkoXD-eQ
2013. jan. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs semmi gond, idővel jelzi majd a szervezeted h fáradt és akkor elalszol. Így megy ez néha.
2013. jan. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz napközben, hogy nem fáradsz ki?
2013. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miket csinálsz lefekvés előtt?

mert pl. bizonyos emberekre így hat a csoki, ugyebár a koffein is, tea és társai, késői vacsora és nasi, a nikotin, a tévé, a számítógép, esetleg valami gyógyszer (vény nélküli is lehet) mellékhatása... és még ki tudja, mi... szervezete válogatja...

nekem gyógyszermellékhatásként jelentkezik, próbálkozz még a meleg tejjel, bizarr, de beválhat... és a délutáni mozgás feszültséglevezetésnek hasznos...

2013. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. és 5. válaszolónak köszönöm és a 4es nek mondom, hogy a testem fáradt, de had mondjam így nem találok nyugalmat.
2013. jan. 25. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a lelked háborog valamin. Aludni, csak nyugodt lelkiállapotban lehet.
2013. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!