Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek best Uk jobs-ról?...

Liza23 kérdése:

Ismeritek best Uk jobs-ról? Dolgozott már valaki Király Zoltánnal?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 09:36
 1/1 anonim válasza:
A hirdetes, es a honlap is tele van helyesirasi hibaval. A neveken, telefonszamokon kivul semmilyen mas adat nem elerheto, azaz sem a ceg pontos neve, cime, illetve hogy milyen cegekkel allnak kapcsolatban, tehat kihez fognak kikozvetiteni. A lap aljan a Facebook, Twitter, Google plus ikonokra nem lehet kattintani. Az egesz honlap egy ingyenes honlapkeszito szolgaltatassal lett megrajzolva (WIX site). En is kerestem velemenyeket, sajnos semmi ertelmes infot nem talaltam egyeb forumokban, de ezek arulkodo jelek egy ujabb ugyeskedo probal penzt csinalni masok hiszekenysegebol! Egyebkent kivancsisagbol fel is hivtam, ruhagyari szalagmunkat ajanlottak netto 7.10£-os oraberert heti 5-6 nap 8 oras munkaidoben + overtime lehetseges.
2013. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!