Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem Asus M6B00N notebook-om...

Nekem Asus M6B00N notebook-om van halott benne a DVD olvasó/író és most linux fut rajta Lubuntu 10. 04 de szeretnék mellé egy XP-t feltenni?

Figyelt kérdés

USB-ről meg is csinálom rá atelepítött Wintoflash programmal és amikor beakatrom bootoltatni be boot-ol de amikor a XP végig tölti a drivereket utána azt írja ki ( biztosan vírusos a rendszer vagy károsodot a gép ezért a telepítő leállt ha újra jelentkezik a probléma akkor . ) Most mi tévő legyek?

Nem tudom hogy a linux milyen boot-ot vagy hasonlót tartalmazhat amit a Windows nem !

Win7 Boot. akármilyen hibát ír ki a Win8 is Vista is....

Más gépeken tudd rendesen boot-olni csak az enyémen nem -.-"

Erre van-e valami gyógyszer ?



#bootproblemxplinux
2013. jan. 25. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Linux után nem lehet Wint felrakni. De Win után kell a linuxot telepíteni, mert a linux os létrehoz egy betöltő rendszert , indításkor ez töltődik be először, itt lehet kiválasztani melyik rendszert akarod használni. Ha már mind a kettőre szükséged van.

Le kell takarítani a tárolót, hogy a linuxnak nyoma se maradjon, csak úgy települ a win

Mellesleg, és ezt most tanulmányozom, van valami virtuális program, amivel valami virtuális gépet hoznak létre és abban akárhány programot, rendszert lehet futtatni akár egyidőben is.

2013. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!