Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni? (vlog)

Tudnátok tanácsot adni? (vlog)

Figyelt kérdés

Szeretnég egy vlogot indítani ahol nem magamról van szó hanem mindenféle dologról pl egy videóról vagy egy képről etc. Szeretnék tanácsokat kérni és mellesleg egy kis bátorítást nem olyat menj iskolába kis hülyegyerek.

(14/f)



2013. jan. 26. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Lenne kedved Vlog_partner vagy valami ilyesmi lenni??:D én is elakarok kezdeni vlogolni ^^ és én is tanácstalan vagyok.

Szerintem egy vlog úgy 'formás' ha először van

1.bevezető

2. önmagad vagy (akár random, akár összeszedett, akár poénos, akár nem)

3. nem tudom hogy te mennyire akarod, hogy az ismerőseid rád találjanak. Én ezért angolul szeretném elkezdeni, legalább addig is gyakorolnám az angolt ^^

4. ha ilyen fajta vlogot akarsz indítani, akkor írj össze néhány ötletet, hogy miről szeretnél beszélni.

5. ha eszedbe jut egy jó poén azt is írd le.

6. legyen intro-zenéd, és záró-zenéd. Szerintem ez fontos, hogy jól nézzen ki a dolog.

7. Legyen jól megszerkesztve -ez igazából az intro, meg a záró-zene -

8. legyél jó arc ^^


ennyi szerintem lényegében. :3

2013. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!