Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam a machala kft árubemuta...

Kaptam a machala kft árubemutatóján egy tégely kenőcsöt, honnan tudhatom mire jó? A kft oldala nem jön be, a dobozon pedig alig van info.

Figyelt kérdés
Még magyar neve sincs. Ez van ráírva: Geheimnis von Krautern und Natur. Holt-tenger sóját tartalmazó gél, avokádó és búzacsíra kivonattal.
2009. szept. 1. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyit találtam a cégről:


MACHALA KFT.

Magyarország MESTER U. 1.

9023 GYŐR, GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE

Telefon: +36 96 505-606

fax Fax: +36 96 505-600

GEO: 47.681863, 17.648573

Honlap: www.machala.hu


Ezen az oldalon: [link]

Szerintem próbáld meg telefonon elérni őket.

2009. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A holttenger balzsam minden bőrtípusra ajánlott készítmény A holttenger sóját tartalmazó gél búzacsíra avokádó kivonatot tartalmaz nem gyógykészítmény hanem kozmetikum regenerálja a kiszáradt bőrt
2009. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Felkerestek telefonon, hogy kitöltöttem valami kérdőívet és eljönnének hozzám bemutatót tartani. Jár egy párna és egy takaró ajándékba... Na jólvan gyertek, gondoltam. 3, 25 év feletti párnak kell jelen lennie, hogy az ajándékot meg is kapjam, + a vendégek is kapnak valamit... Ezzel a végére lett egy kis probléma, mert 1 pár volt, és plusz 3 fő (azaz 5 fő az előírt 6 helyett). DE a 3 óra alatt amíg itt voltak, elment 3 üveg üdítő, több, mint 2 kilogramm aprósütemény, kávé, összességében kb. 4.000.- forint + a párom rohangált végig. Majd a bemutató végén jött a lehetőség a vásárlásra. Na, mindjárt 400.000.- forint értékben vásárolt is a csapat. Miután mindenki elment (ajándékok nélkül), megköszönték, hogy meghallgattuk őket, de sajnos nem jár az ajándék, mert nem volt jelen a 3, 25 év feletti pár. Nem mintha annyira meghatott volna az ajándék, de azért.... Mert ha nem jön el senki, vagy tényleg kevesebben vannak és nem is vásárolnak semmit, még talán megérteném. Szerintem baromi inkorrekten viselkedtek. Leléptek 400.000.- forintnyi megrendeléssel azt megköszönték... Kíváncsi lennék a megrendelés után járó jutalékukra! Hozhattam volna 3 olyan párt aki eleve lóf*szt sem vásárol azt szeva...

A termékeik amúgy nem rosszak...

2010. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!