Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket telefont ajánlanátok...

Melyiket telefont ajánlanátok a 3 közül? Többi lent

Figyelt kérdés

Nokia lumia 920,Samsung galaxy s3,Iphone 5.

Melyik a legmegbízhatóbb?

Segítsetek a választásban



2013. jan. 27. 10:30
 1/10 heni900 válasza:
minda három jo miért?
2013. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg.
2013. jan. 27. 11:07
 3/10 anonim válasza:
Szerintem a Samsung galaxy S3-at vedd :)
2013. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
920-as Nokiával embert lehetne ölni amilyen nehéz. :) Én a Samsung-ot választanám. Lassan egy éve a piacon van, bevált modell és nem olyan zárt, mint az Apple IOS-a.
2013. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én az iPhone-t ajánlanám. :)
2013. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
iPhone5 . Olyanom van és tökéletes. Ismerősömnek a samsung s3 fagy mint az állat, saját tapaasztalat.
2013. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Otek válasza:
Lumia 920, masszív hardver, a legjobb kamera a piacon jelenleg, kép és videostabilizátor, WP8 operációs rendszer, rendeteg alkalmazás, NFC, vezeték nélküli töltés, a windows nem fagyogat, gyors, skydrive tárhely, full divx és avi lejátszás, Csomó nokia alkalmazás, ingyen: navigáció (off-line!), Photoboomer (webre vetíted a képeket) Cinemagraph, Smartshoot. Citylens, ez már augmented reality, amerre fordítod a készüléket, a kijelzőn látod a helyeket és távolságokat, stb. Jól bírja az ütéseket, a kijező is strapabíró. És jóval olcsóbb, mint az iPhone5... ennyi érv nem elég?
2013. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :) A nokiát tartom én is a legjobbnak az az egyetlen problémám vele,h.nehéz a többi okos telefonhoz képest.
2013. febr. 3. 21:31
 9/10 anonim válasza:
nekem is nokia lumiám van, és bárki mondjon bármit, a windos phone vagy olyan jó mint az android! ;) én nagyon szeretem, szerintem kinézetileg jobb is mint az android, de a belső is elég jó ;)
2013. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*van olyan jó mint az andorid.. elírtam:o
2013. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!