Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen traktort...

Geza1980 kérdése:

Szerintetek milyen traktort vegyek max.5500euroig, kaszalni balazni kellene, esetleg otlet hogy hol? , Kosz

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg mejik fajtát szereted? Hiába mondom h vegyél mtz ét ha te a zetort szereted! Tanács : maximum 70 lovas legyen! Ezekhez a munkákhoz fölősleg nagy gépek!
2013. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány lovasat akarsz?

De ennyiért max. mtz-t ha kapsz, vagy valami öreg zetort (min 30 éveset)


Szóval szűkös, meg azt sem árultad el milyen bálákat akarsz csinálni.

Mert ha kisbálát akkor nem kell olyan komolyabb gép.

2013. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem irtam markat mert mindegy ,minel fiatalabb legyen ,szerintetek a kis japan traktorok megfelelnek kb. 30~40cp
2013. jan. 28. 10:12
 5/6 A kérdező kommentje:
meg egy kerdes ,mi a kulomseg a 3 es a 4 hengeres kozott,tudom hogy sokakanak ez ertelmetlen kerdes de en nem tudom
2013. jan. 28. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a kis japcsi traktorok ehhez majdnem kevesek.

Egyszerűen nem jók bálázni, kaszálni, inkább fóliasátrak alá, és gyümölcsösbe valók.


Én még mindig egy mtz-t javaslok, ahhoz jobban tudsz kaszát, bálázót választani! Vagy ezek megvannak már?

2013. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!