Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy filmet valaki...

Keresek egy filmet valaki látta esetleg és emlékszik a címére?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik hogy egy űrhajón ébred fel az emberünk ami egy másik bolygó felé tart mert hogy időnként változtatják a legénységet(hibernálás) mert a föld kipusztulóban van és egy másik bolygót keresnek és nagyon messze van nos ezen az űrhajón van minden na de a lényeg hogy valami gyógyszert készítettek hogy tudjanak alkalmazkodni az emberek ahhoz az új bolygóhoz de a kapitány megbolondul vagy mi és beadatja mindenkivel a gyógyszert meg kilövi az űrbe azokat akik hibernálva vannak a többségét és aki bevette a gyógyszert vagy nem is tudom hogyan van ez beadják a hibernálódottaknak vagy levegőbe terjed vagy nem tom de aki érintkezett a gyógyszerrel az át alakul valami szörnyé hogy alkalmazkodjon a helyhez ahol él és így valami szörnyé alakulnak át akik megölik az embereket természetesen és akk az emberünk aki épp műszak váltás miatt felébredt ( automatizált rendszer) az nem tudja hogy mi van és mik ezek a szörnyek így utólag derül ki meg hogy már a bolygón vannak régen csak a víz alatt stb stb


nem olvastam át mert hosszan írtam le nem volt kedvem szal bocs a hibákért xd


2013. jan. 28. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Alien?
2013. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a Pandorum (2009)című filmre gondolsz.
2015. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!