Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem miért ilyen, hogy...

Nem értem miért ilyen, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon furcsán kezd viselkedni. Állandóan parancsolgat, és ha nem vele töltöm a szünetet, akkor meg van sértve, de ezt soha nem mondja el nekem, csak olyan furin viselkedik. Ha szünetben tanulok, és nem értek valamit, akkor azzal jön, hogy "persze megint nem jegyzeteltél rendesen bezzeg én milyen alapos vagyok". De közben sok minden neki sincs meg, de ilyenkor "úgy elbambultam". Ellentmondásosan beszél, ha az egyik állítását számon kérem rajta, akkor rögtön felhördül, hogy " én nem ezt mondtam! ". De egyébként meg kedves és úgy viselkedik, mint egy randes barátnő, megvéd, ha olyan van, ótákat telefonálunk. Mit csináljak!?
2013. jan. 28. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!