Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek akkor, ha...

Ti mit tennétek akkor, ha megtudnátok, hogy egy barátnőtök, akivel úgy tűnik, hogy minden rendben van azt írja másoknak chaten, hogy fárasztom a sok hülyeségemmel és idegesítem?

Figyelt kérdés
Suliban úgy viselkedik mintha nagyon jóban lennénk sok időt töltünk együtt és csinálunk közös programokat.Nem szoktam a segítségét kérni semmiben és tanácsokat se kérek tőlem viszont biztos forrásból tudom,hogy idegesítem...Ti mit tennétek a helyemben?

2013. jan. 29. 16:49
 1/3 Marciiiy válasza:
49%

beszólnák neki csak úgy h


-Szasz te paraszt! tom h idegesítelek ezért ma még jobban foglak! és ha megtudom megint azt halloom h chaten azt irod h idegesítelek keresheted a a pap telo számát mert temetést fog tartani

2013. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nehéz kérdés ,de hasonló már velem is elő fordult.

Állj elé és kérdezd meg tőle ,hogy mi a baja veled.

Jobb esetben megmondja és tudsz rajta változtatni.

2013. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marciiiy válasza:
49%

beszólnák neki csak úgy h


-Szasz te paraszt! tom h idegesítelek ezért ma még jobban foglak! és ha megtudom megint azt halloom h chaten azt irod h idegesítelek keresheted a a pap telo számát mert temetést fog tartani

2013. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!