Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Weboldal online helyesírás...

Weboldal online helyesírás ellenőrzése hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több lehetőség is van weboldalak online lefordítására, de online helyesírás ellenőrzést nem tudok.

Tud valaki megoldást erre?

Találtam egy oldalt, berakom mintának, mivel nem jövök rá, hogyan működik!

[link]



2013. jan. 29. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Kerestem, kutattattam és ezt találtam. Firefox böngészőnek van egy beépített helyesírás ellenőrzője. eredetileg angol, de rengeteg nyelvet hozzá lehet adni. Többek között a Magyart. Bár ezzel csak az aktuálisan általad bevitt szöveget tudod figyeltetni. Amíg lehetősége van valakinek szerkesztés közben ellenőrizni a helyesírást, kötve hiszem, hogy a meglévő kész oldalakat fogja valaki figyelni, így valószínűleg nem mostanában lesz ilyen. Az általad linkelt oldal szerintem a wikin segít helyesírást ellenőrizni, de ez csak tipp.
2013. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyelőre még nem találtam meg, hol tudom szerkeszteni a hozzászólásaimat és a szótárhoz az elérési út kimaradt.

Itt található: [link]

Ha esetleg valakinek kínai lenne. A böngésző az amit sokan internetnek hisznek, mert az Internet Explorer böngésző logoja (cégére) egy kék e betű. Ha ezt a lapot olvasod, akkor ezt egy böngészőn keresztül teszed. A Firefox is egy ilyen alkalmazás, ami maga mögött hagyja (megeszi) a fentebb említett böngészőt. Valahogy így: [link] Csak ajánlani tudom. Magyarul is elérhető, innen lehet letölteni: [link]

2013. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!