Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » One Piece: az anime, ami...

One Piece: az anime, ami egyszer felülmúlja a Naruto-t?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A One Piece már réges rég messze messze fellül múlta a Naruto-t... Mind mangában mind animében.


[link]


2012es manga eladások , majdnem 4x több eladott One Piece Manga mint Naruto.

2013. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Már rég felülmúlta.
2013. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem, hogy felülmúlja, még a közelébe se ér :D bocsi, de ez az igazság :)
2013. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Fenébe, elírtam... tök hülye vagyok. Lényeg a Naruto nem ér semmit az OP-hez képest
2013. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

Én nem tudom mitől ilyen népszerű, de szerintem gagyi. (Persze ez csak az én szubjektív véleményem, amitől nem fog csökkenni az One Piece népszerűsége. :D) Idegesítőek a karakterek számomra. Ez van. Kinek a pap, kinek a paplan.

Na nem mind ha a Naruto sokkal jobb lenne. Egyébként ha a Narutóba nem lenne ennyi g*ci sok filler, akkor egész elfogadható lenne, mert maga a sztorija nem rossz.

2013. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítő karakter van a Naruto-ban is elég sok , sőt csak az van 1 kivételével . Ez a kivétel szerintem Itachi , az egyetlen kivétel a narutoban a Respect szó-ra! Mert ő tényleg Respect ! A One Piece-ben is vannak idióták nem azt mondom , de ott egy külön epic világ épül rájuk . Most komolyan , ki az aki nem fossa össze magát amikor Perona vagy Moria elkezd röhögni. Storyban talán veri a naruto , de ez kevés , mégis a one piecere több ember kiváncsi.

Egyébként a Naruto animét iszonyat roszul csinálják , ugya a One Piece simán halad 1 rész 1 fejezettel és senki sem szól be érte , míg a naruton volt hogy 10 fejezet lement és csodálkoznak hogy 2 év 100részéből több mint 60 filler .

2013. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Nagyon szeretem mindkettőt.:D Narutóval kezdtem, hamar fölküzdötte magát a személyes top 10-em legmagasabb fokára, One Piece-szel meg messziről farkas szemeztem, mert egyszerűen féltem tőle.

De hát... ha az ember lánya egyszerűen shounen fight mániás, hát mit ad Isten, eljön a végzete. Gyanús volt számomra, hogy a One Piece benne van a legjobbak között, amiket ha nem is láttál, tudod, mik azok, rengeteg a rajongója, stb...

És akkor csapott be a ménkű. Elkezdtem. ÉSSSSSSS secperc alatt, már az elején éreztem, hogy nekem ez KELL, ez nagyon jó, és miért nem kezdtem el hamarabb? Úgy söpörte le a top 10em ászát, a Narutót trónjáról, hogy észre se vettem!:D

Én aszondom gyerekek, nem kell beszarni a szokatlan rajzstílustól és karakterábrázolástól, és igenis féltem tőle, de ma már egyáltalán nem zavar, sőt. Különösen tetszik, hogy egyedi.:D

Aki még nem kezdte el, és vágyik valami katartikusan jóra, vagy újdonságra, LETS GO gyerekek.:D

2013. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Szerintem a Naruto-t,sok minden felülmúlja. Soha nem értettem a népszerűségét. Kb. 10 rész után dobtam.

One Piece helyett pedig nekem inkább a Fairy Tail,de ha már a "legekről" akarok beszélni,akkor Bleach.(szigorúan japán szinkronnal,magyar felirattal!)

2013. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bleach - FT meg a naruto a legnagyobb sablonok omg.
2013. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
FMA a király. A többi az ratyi.
2013. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!