Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Naruto anime/manga sorozatbó...

A Naruto anime/manga sorozatból ki mit gondol? Sasuke mit köszönt meg Sakurának (amikor elhagyta a falut)?

Figyelt kérdés
Még sajnos nem derült ki a manga mostani állása szerint de és kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2012. júl. 19. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt , hogy így törődött vele , és szereti.

Szerinted ki fog majd egyszer derülni?

2012. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem igen de majd csak a vegen
2012. júl. 20. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, hogy képes volt még utána menni is, ráadásul ott összeígérgetett neki mindent, hogy elmegy vele, és segít a bosszúban ha kell. Szerintem is hogy ennyire törődött vele.
2012. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egy olyan "köszönöm volt h köszönök mindent, hogy a társam voltál és hogy "segítettél" valamint h most is segíteni próbálsz, de most már hagyjatok, mert Marcsi vár"...és leütötte
2012. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megis köszönt valamit valszeg nem gondolta komolyan a shippuuden 200fele kishijján kinyirja sakurát ..
2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

De ott azért akarta kinyírni mert rájött h mit tettek a Konohai vezetők , és ezért le akar mészárolni mindenkit. És amikor elment a faluból akkor még csak Itachit gyűlölte. A falu lakóit nem.

2012. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nirata ***** válasza:

De sakura a falu lakója

Sasuke látása kicsit elhomályosúlt

remélem Hasirama kicsit felébreszti,és a jó útra tereli

2013. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy felül a trónjára és tényleges Emoking marad , amit az Itachi utáni logikátlanságok után kajak nem csodálnék :D
2013. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!