Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megőrzitek azokat a fénykép...

Ti megőrzitek azokat a fényképeket, amelyek az ex pasival/nővel készültek, vagy kellemetlen a partnereteknek? Nem szexuális jellegű képekre gondolok, hanem pl egy utazás, közös program stb.

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 20:55
 1/8 anonim válasza:
Velem októberben szakított barátom. Mivel én még mindig szeretem, megőriztem az emlékeket tőle. Egy dobozba pakoltam mindent, amit tőle kaptam. A képeket is a falamról és egyéb apróságokat.
2013. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg,de nem nézegetem.
2013. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Evangelline válasza:
Én megőriztem, mert az is egy része volt az életemnek. A párom is megőrizte az előzőket. Szerintem nem baj, ha a régi képeket eltesszük.
2013. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ciki lenne 15 év múlva mutogatni a feleségemnek a gyerekem anyjának, hogy minden országban ahol jártam más-más nővel voltam.
2013. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én meg őrzöm. Ha már nem is szeretem meg ő se engem azért néha jó megnézni és visszaemlékezni a régi időkre hiszen azok is az életemet alkották. :)
2013. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, és szoktam velük ellenőrizgetni magam. Ha rossz érzés ébred bennem a képek láttán, akkor valamit helyre kell magamban pakolnom. De ilyen már régen volt, most minden régi kapcsolatommal rendben vagyok. :D
2013. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minden fényképet,tàrgyat megőrzök :)
2013. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
megtartanám mindenképpen csk nem mutogatnám az újnak vagy ha súlyos dolog történt a neten átvariálnám a fejét
2014. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!