Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az eredeti aliennek (xenomorfn...

Az eredeti aliennek (xenomorfnak) a nyolcadik utas halálból a feje 1 emberi koponya nagy agyarakkal stb akkor a többi idegennek pl ami kikelt a kutyából nem kutya fejnek kéne lennie és arra ránőne ez a "xenomorf" koponya?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 10:43
 1/7 A kérdező kommentje:
a predaliennek is ragadozó koponyája van stb
2013. jan. 31. 10:44
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, hogy te milyen emberi jellemvonást látsz ezen a koponyán...

Másrészről amelyik a kutyából kelt ki, az természetesen máshogy néz ki, hisz a faj jellegzetessége, hogy az embrió genetikailag hasonul a gazdatesthez (ez persze nem azt jelenti, hogy kutya formájú lesz, hanem örökli mondjuk a szaglását, gyorsaságát, testfelépítésének alapvető bélyegeit)

[link]

2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 31. 13:46
 4/7 A kérdező kommentje:
itt van
2013. jan. 31. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz belelátni egy emberi koponyát... szerintem csak a fény-árnyék viszonyok keltette optikai csalódást látod úgy.
2013. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, aliens wikián utánanéztem neked, részben igazad van:

" In the original Alien film, the top of the creature's head was semi-transparent, with empty eye sockets of human appearance visible within. This element was dropped in later movies"

Vagyis az első Alien filmben még tényleg úgy nézett ki a lény, hogy a feje kissé átlátszó volt, és egy emberi koponyára emlékeztető alak volt látható alatta, de később ezt az ötletet elvetették.

2013. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na már világos
2013. jan. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!