Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha megpróbálo...

Miért van az hogyha megpróbálok egy minecraft videót tömöríteni lefagy a tömörítő?

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom, hogy minecraft-ról készítettem videókat és azokat össze szeretném vágni majd tömöríteni.Eddig 4 videóvágó programmal próbáltam de amikor próbálta megnyitni lefagyott a program.Ezeket próbáltam:Sony Vegas10,Windows Movie Marker,Producer 4 és adobe after effect és minde lefagyott.Ezt csak akkor csinálja ha minecraft videót próbálok meg megnyitni semmilyen más videónál nem akár Vice City akár Sananderas akűr gta 3 akár need for speed bármelyike.Csak a minecraft-nál csinálja ezt és én Fraps-al veszem a videóimat és 1 10 perces videó 3 giga volt amit csináltam feltöltöötem youtube-ra és 6 órán keresztül töltöttem fel.Tudnátok segíteni mint változtassak, hogy tudjam tömöríteni és szerkeszteni?

#Minecraft #GTA #Fraps #videóvágás #vgások #Minecraft videóvágás
2013. jan. 31. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!