Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Daniel Craig --James Bond--...

Daniel Craig --James Bond-- szerepében fog még szerepelni? .

Figyelt kérdés
...mert olvastam,hogy alláírt még 2 szerződést (2014-2016),de viszont máshol azt írják,hogy már nem fog vállalni több James Bond szerepet,mert túl öreg hozzá!

2013. jan. 31. 21:15
 1/2 ChrisM ***** válasza:

"Bond24" és "Bond25" filmekre le van szerződve az imdb szerint.

Szerintem szinte 100%, hogy meg is csinálják, egyrészt a Skyfall nagyon bejött, másrészt Daniel mostanság gyűjtögető életmódot folytat, A tetovált lány 2-re éppen most kért fizetésemelést. Nem gondolom, hogy szívesen fizetne kötbért, azonkívül ő is tudja, hogy a Bond filmek miatt elég rendesen a topon van a karrierje.


Amúgy Sean Connery ötven körül is játszott Bondot, Roger Moore meg majdnem 60 volt, amikor kijött az utolsó filmje. Jó, olyan is volt, de érted mire gondolok.

2013. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Épp a mai nap hallottam a rádióba hogy 2014 őszére várható az új bond film szintén daniel craigel.
2013. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!