Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy javítsam meg a barátságun...

Hogy javítsam meg a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel pár hónapja beszélgetek, de olyan szoros barátság alakult ki közöttünk, hogy mindent elmondunk egymásnak..legalább is eddig azt hittem. De az utóbbi 1-2 hónapban eltávolodtunk egymástól, nem sok mindent oszt meg velem már, és közös témánk se nagyon van. De viszont mindketten észrevettük ezt, és mindkettőnket zavar. Mit csináljunk? Ne beszéljünk egy ideig? Vagy találkozzunk és beszéljük meg a dolgot?

2013. jan. 31. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Találkozzatok és beszéljétek meg a dolgot. Bár nekem is volt egy nagyon jó fiú barátom. Mindent elmondtam neki stb. Aztán megszakadt a beszélgetés. Egy hónapja újra felkerestem és megint minden úgy megy, mint eddig.

18/L

2013. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megbeszéltük a dolgot,és valamelyik nap találkozunk :)
2013. febr. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!