Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sony Ericsson Xperia X8...

A Sony Ericsson Xperia X8 típusú telefonommal az lenne a probléma, hogy körülbelül féléve az akksija nagyon elkezdett merülni, nemrégiben vettem bele egy másik hozzávaló akksit és azzal is nagyon gyorsan merül. Valami ötlet, hogy ez miért lehetséges?

Figyelt kérdés
Valami ötlet, hogy ez miért lehetséges? A telefon 2010. november végén lett vásárolva! Köszönöm előre is a segítséget. Ja, és a mostani OP. Rendszer az a GingerDXv029, de a gyári operációs rendszerrel is nagyon eszi az akksit

2013. febr. 2. 17:06
 1/3 izomszörp válasza:

Nekem is ezt csinálta pár napja.Este feltöltöttem másnap estére alig volt benne kraft :(

Ez ment pár napig, aztán lekapcsoltam egy teljes éjszakára és észhez tért!

Nem tudom mi lehetett a baja, de rendbe jött!

2013. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valamilyen alkalmazás futhat a háttérben, és amikor kikapcsoltad a telót az alkalmazás is leállt és akkor már nem ette az aksit :)
2013. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
wifi, adatforgalom kikapcsolva, fényerő minimumra, Advanced Task Killerrel mindig kilövöm az alkalmazásokat, de ez sem segít :S
2013. febr. 3. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!