Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszedni a...

Hogyan lehet kiszedni a ruhából, a beszárad sperma foltot?

Figyelt kérdés
Kimostam a ruhát, de sajnos még mindig ott van a nyoma... Mit tehetnék, hogy kijöljön?

2013. febr. 3. 01:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Imádom, mikor valakinek annyira nincs élete, hogy az agresszióját itt vezeti le "trolkodással"... Elég jellemtelenek a mai emberek.. :/
2013. febr. 3. 01:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy ott van a nyoma? Nem lenne szabad. Szerintem az nem sperma. 40 fokon mostad?
2013. febr. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ott marad utána egy sárgás folt. :O Főleg fehéren látszik. A pizsamapólóim, sajnos, mind foltosak emiatt.
2013. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem elég ha kimosom és el is tünt
2013. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egy halvány sárga folt ott moradt. Nem tudom, hogy mivel lehetne kiszedni.. :/
2013. febr. 3. 11:43
 6/8 assassins válasza:
51%
Nyaldosd ki belőle:D:D:D:D:D:D
2013. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor maradandó a folt. Megpróbálhatod beáztatni, Vanish-sel bedörzsölni, de a hatás nem garantált.
2013. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Koleszterin, pigment sejtek, vörösvértestek, enyvszerű kötőanyagok - meg még néhány összetevő. 90 fokon lehetne még próbálni a mosást, meg van direkt zsíros szennyeződésekhez szánt szerves mosószer.


IRL úgy kérdezd hogy ragasztó v. festék foltot hogy lehet kimosni akkor nem kínos a kérdés :)

2013. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!