Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet legyőzni a készteté...

Hogy lehet legyőzni a késztetést arra amit nagyon akarsz? (lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.Az a helyzet,hogy mindig nagyon érdekelt ,fiatalabb koromban is hogy milyen cigizni.Nem rég szívtam egy slukkot barátokkal de többet nem.Nem azért mert nem volt jó,hanem mert nem akarok rá szokni csak kipróbáltam hátha elmúlik a kíváncsiság és ennyi.Nem múlt el de biztos nem szoktam rá, mert 1 slukktól valljuk be nem sok esélye van.Viszont azóta is gyakran jut eszembe hogy de jó lenne elszívni egy-két szálat,és ilyenkor tényleg nagyon nehéz legyőzni a késztetést.Hogyan lehetne mégis?

2013. febr. 4. 22:22
 1/3 anonim válasza:
Hát pont ez történt velem is csak én kb. 15-16 lehettem ,az benne a pláne hogy nem érte meg mert most hogy emelik a cigi árát is és van akinek muszáj lesz leszoknia róla ,úgy hogy inkább próbáld elterelni róla a gondolataidat. Meg sok olyan emberel is találkoztam aki azt mondta hogy az volt élete egyik legnagyobb hibája hogy rászokót. De ha erős a késztetés vannak ezek a nikotinos rágók 1-próbát az is megér. Hát sok sikert.
2013. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én direkt akartam rászokni a cigire, 16 körül lehettem. Azóta kb. 2 dobozzal szívtam el hébe-hóba, de sosem élveztem. Mindig szédültem és a hányinger kerülgetett. Legutóbb valamikor ősszel éreztem rá késztetést és szívtam el 2 szálat(érthetetlen hogy miért, magam sem értem), de annyira megutáltam, hogy azóta a gondolatától is undorodom. 18/F
2013. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbáld elterelni a gondolataidat, például azzal, hogy a cigaretta káros hatásairól olvasol neten :) Nekem akkor fordult fel a gyomrom, mikor az orvosnál megláttam a falon egy dohányos tüdőről készült képet.... :S

Ha valaki azt javasolja, hogy szívj el egymás után több cigit és akkor rosszul leszel és utána már nem is akarsz hozzányúlni... NA azt felejtsd el! Nikotinmérgezést lehet kapni, annak meg kórház a vége, vagy rosszabb, ugyanis bele lehet halni.

2013. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!