Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hivatalos elnevezése?

Mi a hivatalos elnevezése?

Figyelt kérdés
- ha közvetlen az arcom elé áll valaki és többszöri felszólításomra sem távozik
2013. febr. 5. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos személy vagy?
2013. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
folyt. Vagy magánszemélyként, felszólítod, és úgy nem engedelmeskedik. Mert nem mindegy.
2013. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel itt kérdezed, gondolom, hogy magánszemély.

Érdek összecsapásnak nevezik.

2013. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs hivatalos megnevezése, ez nem bűncselekmény, megcsal nem is szabálysértés. Esetleg a magánszféra megsértése lehet a megnevezés. Az érdek összecsapás nem tudom hogy jon ide....
2013. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol áll az arcod elé, s te miért nem tudsz ellépni. Ha a metrón áll szorosan eléd, azt tömegközlekedésnek hívják. De miről is lenne szó, mert így nem igazán értem?
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az utcán álltam egy szórakozóhely előtt egy korlátnak támaszkodva. odajött sértegetett közvetlen az arcom elé állt. többször is eltoltam magamtól nem erőszakosan csak toltam nem löktem. közben folyamatosan sértegetett degradált
2013. febr. 5. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!