Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban rendőrként?

Németországban rendőrként?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és a jövőben rendőr ( nyomozó) szeretnék lenni, egyetemet szeretnék végezni. Külföldre szeretnék költözni, Németország esetleg Ausztria..Viszont ugy tudom, hogy sem Németországban, sem Ausztriában nem lehetséges ugy rendőrként dolgozni ha nincs állampolgárságom. No.ban 8 évet kell élned és dolgoznod ahoz hogy megkapd az állampolgárságot, ausztriában 10 évet..hogy lehetne megoldani hogy egyetem után mégis rendör lehessek?

2013. febr. 5. 17:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy az egyetemet már az adott országban szeretném végezni
2013. febr. 5. 17:07
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Okirathamisítás nélkül sehogyan.
2013. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha bemegyük valami hivatalba, és ezt igy elmondjuk, akkor sincs több esélyem? vagy érddekházasság esetleg?
2013. febr. 5. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:

A rendőr elvben üldözi a bűnt, nem előidézi. Bár kétségtelen az utóbbira is lehet találni példát.

Az érdekházasság eme formája jogi szempontból színlelt, s büntetendő.

2013. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tehat semmi eselyem sincs?
2013. febr. 6. 07:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi. De miért akarsz német zsaru lenni? Na mindegy, az a te dolgod.

Hogy a trükközés miért nem járható út: Lehet, hogy most sikerülne valami olyan, ami a törvényesség határát súrolja, vagy át is lépi esetleg. De ez zsarolhatóvá tesz. Lehet, soha nem lesz semmi gond. De ha egyszer valami nagyfiú után kell kutakodnod, az is meg fogja tenni. Mit csinálsz, ha megzsarol?

2013. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!


Nehogy elhidd azokat a hülyeségeket, amiket leírtak a korábban szólók.


Ausztriában valóban osztrák állampolgárság kell ahhoz, hogy rendőr lehess, azonban Németországban NEM kell német állampolgárnak lenned, hogy felvegyenek, természetesen ez nem jelenti azt, hogy automatikusan fel is vesznek, de a jogod megvan hozzá. Van olyan kollégám, aki osztrák állampolgár, de Berlinben él és dolgozik a német rendőrségen.


Üdv!

2013. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mindenképpen érdemes végig böngészned:

[link]

[link]

2013. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az utolso 2 valaszolonak! nagyon orulok neki, hogy megoldhato:)
2013. febr. 6. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező! 7. vagyok.


Ezt nézd meg itt:

[link]


Benne van, hogy 5 éves előzetes németországi tartózkodás szükséges. Írtam nekik mailt, másnap visszaírtak, hogy mivel EU állampolgár vagyok ez rám nem vonatkozik. Szóval hajrá! Én rendőr vagyok, nem tanultam kint soha, szóval nem tudom, hogy lehet rendőrként elhelyezkedni egy No.-ban szerzett diplomával (nem írtad, hogy szakirányút vagy civilt akarsz), de az esély mindenképpen megvan. Ha van kérdésed, írj rám privátban nyugodtan!


Üdv!

2013. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!