Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szerettek a természetben...

Ti szerettek a természetben sétálni?

Figyelt kérdés
Mikor elmegyek pl. a Mátrába, nagyon szeretek néha csöndben sétálni az erdőben, mezőn, stb. Ez számomra nagyon megnyugtató. Hallani az álltatokat, gyönyörködni a természetben.

2013. febr. 5. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jómagam is hasonlóképp vagyok vele, ahogy leírtad :)
2013. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szívesen sétálgatok a természetben. Olyan megnyugtató, csendes :)
2013. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a Mátra amúgy is itt van a közelben :)
2013. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár itt nincs Mátra, mivel szolnoki vagyok, de attól nagyon szép tájakon szoktam járni, ha épp úgy van kedvem és itt van egy olyan 2 km-re, szóval sétálni is tökéletes, mert ez nem ilyen sáros terep, csak földút.És úgy van, hogy itt van a Tiszának egy holtága és mellette megy az út, aminek a másik oldalán meg erdő van és olyan jó ezt a két dolgot a két oldalamon látni, miközben egy szép nyári reggelen enyhe harmatban szelem át a friss levegőt, melyet a fák lombjaitól megszűrt napsugarak szelnek át.Ez most elég költőien hangzott, de tényleg így szokott kinézni reggel ez a hely és egyszerűen egy lelki orgazmus így suhanni a friss, reggeli levegőben.És van, hogy ezen az úton megyek tovább kb. 1,5 km-t és ott van egy hely, ahova mindig le szoktam menni a stégre és figyelem a természetet.És ha ideges vagyok a hétköznapokban vagy csak nyugalomra vágyom, akkor is ide szoktam kijönni és gondolkodni.És ezt a helyet nagyon kevesen ismerik, épp ezért imádom.


16/F

2013. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szépen megfogalmaztad! ügyes vagy :)
2013. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én néha mondjuk az erdőben összefutok egy-két vaddisznóval, de amúgy szeretek benne járkálni :D
2013. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!