Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem egy...

Azt hiszem beleszerettem egy fiúba és ő megpuszilt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. 7.-be járok és van egy 8. fiú akinek tetszek.És sokan mondták hogy szerelmes belém mert mondta. De nem érdekelt nagyon.Azt hittem viccből mondják. Eddig nem igazán figyeltem a fiúkra csak haverok voltak és kész. De a múltkor elmentem a parkba a kutyusommal. A fiú meglátott és odajött hozzám. Beszélgettünk és kaptam tőle egy puszit. Nem szájra hanem az arcomra. Aztán tegnap előtt suliban minden szünetben kettesben voltunk vagyis mindig odajött hozzám és beszéltünk. És suli után meg akart csókolni és őszintén szólva majdnem hagytam is mert azt hiszem beleszerettem. Már ha lehet így mondani. De aztán meggondoltam és gyorsan elmentem. Majd csak pénteken találkozom vele mert nekünk most 2 nap igazgatói szünetünk van. És nem is tudom miért de egyszerűen amikor csinálok valamit és egy másodpercet nem figyelek oda máris ő jár az eszemben. Azt hiszem hogy beleszerettem. Csak az a baj hogy félek az emberek véleményétől. Mert az egész net tele van azzal hogy "13 éves ribancok" minek nekik pasi meg smink meg stb. Most mit csináljak? :(
2013. febr. 5. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal pirulj el, süsd le a szemed és pislogj aprókat.
2013. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza neki.

Nahát, milyen történelmi neved van :P Valami tökös huszárgyerek smárolt le? :P

2013. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

uhh hát köszönöm a válaszokat :D

És ja elég furii :D de ha neked az akkor képzeld nekem milyen :D és egyébként Erdélyi vagyok. Mármint ott születtem és ott elég gyakori ez a vezetéknév :D de most ettől nem lettem közelebb a "probléma" megoldásához! :D

2013. febr. 6. 01:21
 4/6 mustafa33 ***** válasza:
100%
Örülj, élvezd, hogy nő vagy és ne kerüld a srácot. A többi jön magától. Az emberekre meg tojjál magasról. Kitartás és gratula.
2013. febr. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MOndd, meg neki hogy izgultál, és féltél a többiek véleményétől, és csókold meg, és kész! :)
2014. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy már összejöttél vele?
2014. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!