Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó tanulási módszereket...

Tudtok jó tanulási módszereket a magoláson kívül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Biológia, ember szaporodása - gyakorlati óra a házibuliban
2013. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
68%
Vannak dolgok, amit meg lehet érteni. Pl. ha a matekot valaki magolással tanulja, az már régen rossz. De vannak dolgok, amelyeket csak bemagolni lehet. Erre persze vannak módszerek, de végül is mind magolás tulajdonképpen.
2013. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Első válaszoló:a gyakorlati órát szerintem egyenlőre kihagyom:D

Második válaszoló:igaz,én pl. énekre vagy angolra gondoltam volna.

2013. febr. 6. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor angolul beszélek, mindig bevillan nekem Amerika, meg amit tudok róla, és úgy érzem, mintha észak-amerikai állampolgár lennék. Szinte magától jön minden gondolat angolul. Ezt te is kipróbálhatod, bár erőltetni nem nagyon lehet.


Ének: ha a zeneszerzők életútját kell megtanulnod, akkor sokat segít, ha tudod, hogy az adott emberke hogy néz ki keress képet róla, képzeld el, és úgy könnyebb lesz társítani adatokat hozzá. Ja, és néhány darabot feltétlenül hallgass meg tőlük.

Ha csak a dalokkal vannak gondjaid, akkor ha 2-3X elénekled őket, biztos hogy megmaradnak benned egy életre.

Ha a kottázással van gáz, akkor keress valakit, aki zenélni tanul, mert tuti, hogy jól el fogja tudni magyarázni a lényeget.

2013. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Még jó hogy van 3 zenesulis barátnőm is.:D

2013. febr. 9. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!