Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pókeresek! Szerintetek a cg-t...

Pókeresek! Szerintetek a cg-t játszani, vagy mtt-zni éri meg jobban? :D

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikben érzed magad erősebbnek. Egy MTT nagyon sokáig is tarthat cserébe a sokszorosát nyerheted a beülőnek, viszont cashgame-ben annyi idő alatt még többet nyerhetsz de bukhatsz is többet ha nincs meg a tudásod az adott limithez.
2013. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most akarom eldönteni, hogy melyikbe fektessek energiát.. :) most jelen pillanatban egyikben sem vagyok egy cápa :DD
2013. febr. 7. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
olvass el mindkettőről egy alap stratégiát és kezdj el játszani(ne játékpénzben), úgy már látni fogod egy idő után hogy melyik fekszik jobban.
2013. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kezdésnek amúgy általában limites holdem cash game-et ajánlják ahol megtanulhatod a játék alapjait.
2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eléggé régóta játszom, és tudom a játék alapjait :) olvastam már alapstratégiát mind kettőről, de nem tudom eldönteni..
2013. febr. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!