Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvételi előtt állok és 5...

Felvételi előtt állok és 5 szakon gondolkozom, élelmiszer-, bio-, vegyészmérnök, labordiagnosztika, népegészségügyi ellenőr. Körülbelüli fizetést tudnátok mondani ezekre, mert mind érdekel. A kémia, fizika és a matek mennyire durva mérnökin?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 19:36
 1/3 anonim válasza:

ne a fizetést nézd (tudom azt fogod mondani h nem azt nézed, csak kérdezed).

másrészt nem is lehet mondani fizetést. egy vegyészmérnök tapasztalattól, tudástól és munkahelytől nagyban függő. lehet 150 ezer de 3 millió is. de nagyjából igaz ez a többire. annyit lehet mondani h az átlagfizetése talán a vegyész- és a biomérnöknek a legmagasabb ezek közül. de hangsúlyozom h ne ez alapján válassz

2013. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fogom azt mondani, h nem a fizu érdekel, mert akk hazudnék. Azért érdekel a fizu, mert úgy vagyok vele, h ha már végigszenvedek 4, 5, esetleg 6 (term. Msc-vel együtt) évet annak legyen értelme. Am köszi a választ!
2013. febr. 7. 14:56
 3/3 crackjack válasza:

Ilyen kérdéseket nem lehet egyértelműen megválaszolni, mert tényleg attól függ hova kerülsz be. Én is gondolkodtam így, hogy ha már kínlódok ennyit meg annyit, akkor legalább megérje. Hát én egyik rosszabb helyről a másikra kerültem. Pedig próbálkoztam rendesen. Szerintem ez valami olyantól függ, amiben nincs hatalmunk.

Szerintem ha szívvel-lélekkel végig csinálod, akkor reménykedhetsz, hogy jó helyre kerülsz, de ez sem lehet biztos.

2014. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!