Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen gyenge?

Miért vagyok ilyen gyenge?

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim,senkim , inkább a gépelőt vagyok, nem szeretem a tömeget,

2013. febr. 7. 08:31
 1/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy nagy beszéd partner és ezért az emberek kiközösítenek 18/F
2013. febr. 7. 08:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Szimpatikus ember vagy! :)Bár nekem vannak barátaim, de ők is olyanok mint én, nem szeretik nyüzsgést. Nem vagy te attól gyenge, csak kicsit visszahúzódós, elmélkedős ember.

Sok a kétszínű ember amúgy,jobban is teszed, ha jól megválogatod, hogy kit engedsz közel magadhoz!

2013. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy erre van egy jó kis mondás:

Az emberek azt hiszik azért vagyok csendes, mert szégyenlős vagyok! De igazából csak messziről figyelem őket, és mindig arra jutok magamban, hogy mekkora retardált az összes.


Na de csak van valaki akivel azért jól megérted magad.

2013. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez miért gyengeség én ezt nem értem
2013. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Az emberek azt hiszik azért vagyok csendes, mert szégyenlős vagyok! De igazából csak messziről figyelem őket, és mindig arra jutok magamban, hogy mekkora retardált az összes. "



pontosan igyvan

2013. febr. 7. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs neked semmi bajod. Egyszerű a képlet.. Nem találtál azonos gondolkodású havert..vagy csajt.
2013. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bírom a sok ismerősöm, mikor mondják 10-20 barátom van minimum. Magamba mindig mondom, abból jó ha 2-re számíthatsz minden helyzetben. :D

Én se vagyok a figyelemközpontjában, nem szeretek eljárni ilyen iszogatós retardált bulikba. Nem leszek több attól, inkább otthon eltöltöm valami értelmesebbel az időt...

2014. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!