Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ladánybene milyen hely?

Ladánybene milyen hely?

Figyelt kérdés
Nézegettem a falut és nagyon tetszik!Férjemmel a letelepedésen gondolkodunk és ez a hely is szóbakerült. Az érdekelne,h munka szempontjából mik a lehetőségek?

2013. febr. 9. 07:54
 1/4 anonim válasza:
szegény kis falu,kevés munkalehetőség van,(esetleg Kecskeméten,ami kb 15km)
2013. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget!És esetleg Kecskemét környékén valami jó hely?(munka szempontjából,családbarát v akkor már inkánbb Kecskemét?)
2013. febr. 14. 13:47
 3/4 anonim válasza:
Kecskemét-Hetény; Munkalehetőség Kecskeméten legjobb, környező településekről ide járnak dolgozni,életmód szempontjából tőled függ, hogy szereted-e a falusi életet(Ladánybene)Kecskeméten rengeteg lehetőség van gyerkőcöknek is!
2013. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A falut szeretem mert én is falun nőttem föl csak sajnos a nincs munka sem falun belül sem a közelben sajnos.Ezért gondolkodtunk ezen a környéken.Kecsekeméten vagy a környéken a merci gyáron kívül hova érdemes jelentkezni?
2013. febr. 24. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!