Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Február 15-én Zrínyi Ilona...

Február 15-én Zrínyi Ilona matematika verseny lesz. Szeretnék jó helyezést elérni. Mit egyek a szőlőcukron kívül hogy sikerüljön elérni jobb helyezést?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy mit csináljak a verseny előtt hogy jobban tudjak gondolkodni?
2013. febr. 9. 08:54
 2/4 anonim ***** válasza:
tanulj :D
2013. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Igazából zrìnyire tanulni nem leet max. gyakorolni,de mivel ez egy teszt ezért igazából úgyse lehet tudni, hogy mt fognak kérdezni... Egyél még csokit meg banánt, hátha ez segít és ne izgulj!! Én is megyek de igazából eddig minden évben voltam de én nem figyeltem meg , hogy bármilyen kaja is segítene. Sok szerencsét!
2013. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az, hogy hányadik leszel, nem attól függ, hogy mit eszel előtte, hanem attól, hogy a feladatok közül mennyit tudsz te megcsinálni, és mennyit tudnak a többiek. :P
2014. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!