Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak annak az osztálytá...

Mit mondjak annak az osztálytársamnak aki azt mondja : Brigi te inkább ne nyúlj a laptophoz vagy a másik Tabletjéhez mert nem is tudod kezelni?! Az osztálytársaim fúk és lányok is szokták mondani.

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ezen jót nevettem
2013. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felesleges visszaszólni.


Viszont ha nem hagyják használni akkor esélyed sincs hogy megtanuld kezelni (ha mondjuk igaz). Ez egy megfelelő és logikus ellenérv anélkül hogy kiröhögtetnéd magad valamilyen buta beszólással.

2013. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom kezelni a tabletet telefont laptopot és mindent csak azt mondják mivel nincsen telefonom h ne nyúljak hozzá.
2013. febr. 11. 16:00
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt nem viccnek szántam és gondolj bele ha te lennél az én helyemben nem nevetmél ki én sem nevetnélek ki. :O
2013. febr. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!