Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én várom ennyire a tavaszt?

Csak én várom ennyire a tavaszt?

Figyelt kérdés

Most is esik a hó,de én már azt akarom,hogy süssön a nap,és kint is lehessen normálisan élni.

Minden nap sötét van már kicsit unom,ilyenkor sokkal lehangoltabb az ember.Már az állandó fagy is zavar,szinte mindig fázom,mindegy hány réteg ruha van rajtam.



2013. febr. 11. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne is mond.


Volt egy olyan nap,

amikor egész nap sütött,és 9 fok volt.


Azt hittem hogy jön a tavasz,

de sajna visszajött ez a fránya hó,és a hideg.


Nekem is már nagyon elegem van a télből,

de ezzel szerintem nem vagyok egyedül.


Itt egy kép,hátha felvidít egy kicsit.

Nézd meg! :)


[link]


Ugye milyen csodálatos? :)))

2013. febr. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem csak te várod, már tényleg jó lenne ha nem esne a hó :D

mivel még csak február van így valószínűleg várni kell még 2-3 hetet rá...

2013. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom már a tavaszt, amint lesz 15 fok, én leviszem a szobámból a biciklimet és az lesz az első, hogy tavaszi bemelegítésnek letekerek egy 50 km-t, mert egész télen nem ültem biciklin és nagyon hiányzik már.De a nyarat még jobban szeretem, imádom a nyári estéket, sétálgatni a városban vagy a Tisza-parton, csak kár, hogy nincs senki, akivel sétálhatnék:/
2013. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!