Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kontaklencsesek! (? )

Kontaklencsesek! (? )

Figyelt kérdés
Milyen kontaklencset hordani? Mennyibe kerul? Havi vagy napi? Legyszi mondjatok el mindent:)
2013. febr. 11. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2 hetit hordok, egy csomagban 6 db van de különböző dioptriásat kell vennem, a 2 doboz egy tízes körül van netről rendelve. Legutóbb a lencsek.hu-ról rendeltem, ott a legolcsóbb - jelenleg.

Plusz folyadék, mostanában a DM-eset veszem, az olcsóbb mint a többi, 1000-2000 között van, nem tudom. Neten kb. 3-4000.

Régen havit hordtam de annak megszüntették a gyártását, a doki Acuvue-t ajánlott, azóta ezt hordom, mondjuk a márkán belül ki szoktam próbálni az új fajtákat.

Nyilván a gyakoribb cserés jobb, egészségesebb - csak drágább is, ha pl. megnézed a napi lencse árát.

Nap végére kicsit kiszárad a szemem, monitor előtt melózok, de egyébként teljesen jó, már 14 éve hordok lencsét. Hétvégén ha nem megyek sehová nem rakom be, emberek közé viszont annyira nem szeretek szemüvegben menni mert vastag az üveg és nem is áll jól. Ezt meg 1 perc berakni, kivenni még kevesebb.

2013. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 14 éve hordok lencsét, a Bausch and Lomb Soft Lens-e vált be nekem. 6 db-ot most rendeltem pont 3.700 Ft-ért a Lencsek.hu oldalról, (boltban veszem át, postaköltség nincs) ez nekem új oldal, innen még sose rendeltem. Havi lencse.
2013. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!