Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számítsak ezzel az...

Mire számítsak ezzel az álláshirdetéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy álláshirdetésre, melyben kereskedelmi ügyintézőt keresnek. Kaptam értesítést, miszerint várnak egy személyes találkozóra. Azonban gyanakvással fogadom, mivel az álláshirdetésben és a válaszlevélben sem közölnek cégnevet, csupán azt, hogy megújuló cég keres... A levélben azt írták, nem kell hozzá vállalkozói igazolvány, és nem ügynöki munka, irodai tevékenységről van szó, napi 8 órában. A hirdetést az apródon adták fel. Milyen munkára számítsak ez alapján?
2013. febr. 13. 09:06
 1/1 anonim válasza:
Ez alapján szerintem nem sok jóra számíthatsz, kérdezz rá konkrétan hogy melyik cégről lenne szó. Ha nem akarnak egyenes választ adni az elég gyanús, keress rá a címre, hátha kidobja melyik megújuló cégnek a székhelye ez. Az irodai tevékenység és a kereskedelmi ügyintéző önmagában nem mond semmit, simán lehet Zepter. Ez a baj az olyan oldalakkal mint például az Apród, érdemes olyan hirdetési portálokat nézegetni ahol legalább szűrik a hirdetéseket és nem engednek fel mindent.
2013. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!