Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önvédelem céljából ki milyen...

Önvédelem céljából ki milyen gázüzemű pisztolyt ajánlana? Revolver esetleg öntöltő? Előnyök illetve hátrányok? Erről a típusról mi a véleményetek? Www.Gazpisztoly.hu/gazpisztoly/double_eagle.197. php?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha mindkettő van.

Megbízhatóság alapján revolver a jobb, de az öntöltő nehezebben sülhet el, nem kell vele olyan óvatosan bánni és a kisebb öntöltőket sokkal könnyebben el lehet rejteni.

Nekem van mindkettő fajtából egy-egy.

Nem olvastam el a cikket, de ránézésre gyenge anyagú spiáternek tűnik, egy jobb fajta revolvert ajánlok mellé, ami nagyrészt fém és lehetőleg német gyártmányú legyen, ezzel nagyon nem lehet mellényúlni.

2013. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És típusra esetleg milyet tudnál ajánlani,?

Mind 2 fajtából persze :)

Amit linkeltem az is német gyártmányú egyébként...

A revolver csak maga a kinézete miatt ne mtetszik de ezen kívül semmi bajom velük.

2013. febr. 13. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Revolvernél előny a megbízhatóbb működés,öntöltőnél előny a nagyobb tárkapacitás,gyorsabb tárcsere. Nekem revkóban Alfa 020,öntöltőben Zoraki 917 tűnik jónak,ezeket merem ajánlani.
2013. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rhöm RG 88 a legjobb öntöltő (az egyik) először is kicsi sok acél van bent mint az igazi fegyverekben tehát egy életre kitart és tényleg nagyon kicsi,nincs dob ami kilógna és még jól is néz ki,persze rendszeres karbantartás erre is kell mert ha nem tisztitod rendszeresen könnyen megadja magát a revolver is
2013. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 20. 00:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Gáz,és gőzüzeműt,gumisnál kezdődnek az esélyek gázból,max gázspray,és az nem is drága,mint a játékpisztoly gp.

Amugy érdekes megfigyelni,hogy a rendőrségnél pl gázspray rendszeresítve van gp vajon miért nincs?csak nem azé ,mert szart nem ér?

2013. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó.Szerintem azért nincs rendszeresítve gp mert van nekik éles fegyverük is tehát ha csak le kell csillapítani az elkövetőt ahhoz elég a gáz-spray is ha viszont rátámadnak akkor ott az igaz.
2013. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert van nekik éles is-->sztem meg azért, mert a gázspray ugyanazt, sőt még többet is tud.csak normális töltetűt kell venni,az meg hogy szabálysértés.ha használod a gáz durrogtató cinköntvényt,és odacsalja a jardot,a médiát stb,na az rosszabb.
2016. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ráadásul esőben,szélben a gp hivatalosan sem használhatő sőt az egész szar visszafú az ember képébe.a gázspray néha sugarat lő az jobb,bár célozni kell azzal is.
2016. márc. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!