Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemes vinni egy fesztivá...

Mit érdemes vinni egy fesztiválra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mi az ami hasznos lehet és mi az amit inkább hagyjak otthon ha fesztiválra indulnék. Ez kb egy 5 napos fesztivál azt hiszem.

Tehát lényegében a kérdésem az, hogy mivel érdemes "felszerelkeznem" indulás előtt?


Gyakorlott fesztiválozók válaszát várom! :)



2013. febr. 13. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Laposüveg, vibrátor, füvescigi. :D

Nem járok fesztiválokra, de szerintem elég, ha jó sok pénzt viszel magaddal, amit mindig magadnál tartasz.

2013. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 italy-ronald válasza:
piát:)
2013. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tisztálkodás: alap dolgokon kívül nagyon ajánlóm a nedves törlőkendőt, az életet menthet. én össze szoktam gyűjteni év közben a kis termékmintákat (sampon, arckrém, stb) rengeteg helyet spórolok vele,és általában összegyűlik annyi h semmi mást nem is kell vinnem. naptejet mindenképp vigyél. érdemes vinni egy sapkát, akkor is, ah alapból nem hordasz. egy strandkendőt, egy cicanadrágot-hidegben nagyon jól jön a többi ruhád mellé.

legyen nálad 1-2 üres ásványvizes üveg. esőkabát, ha sok a helyed, akkor gumicsizma. légmentesen zárható tasakban mindig legyen tiszta ruhád, a sátor és vele együtt a táskád is hiperkönnyen beázik.. mindenből csak olyat vigyél,amit nem sajnálsz, ha elszakad, örökre bemocskolódik, tönkre megy, ne adj isten: ellopják.

2013. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!