Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tűzről pattant menyecske?

Tűzről pattant menyecske?

Figyelt kérdés
A barátommal beszélgettünk a kapcsolatunkról, fél éve vagyunk együtt. Azt mondta szeretné,ha kicsit többet beszélnék, főleg társaságban(pedig én sajnos nem vagyok bőbeszédű,de szeretnék az lenni). Valamint hiányolja bennem azt, hogy "tűzről pattant menyecske" legyek! Ezeket a szavakat használta.Mit tegyek, hogy ne legyek szégyenlős, könnyen feltaláljam magam, hogy ne féljek önmagam lenni, hogy én is egy tűzről pattant menyecske legyek? (Nem az Ő kedvért, hanem, magamért) 18/L
2009. szept. 7. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ilyen az alaptermészeted,akkor nem tudsz mit tenni.Ha erőszakkal leszel másmilyen,akkor könnyen nevetségessé válhatsz.Ismertem egy házaspárt,ahol a férj bőbeszédű volt,mindenre volt frappáns megjegyzése,kedvelt társasági ember volt.A felesége nem ilyen volt,de utánozta a férjét.Sokszor kinevették,mert amit mondott,az nem volt az "igazi" Ne akarj túlságosan megváltozni.A barátod pedig vagy elfogad ilyennek,vagy a kapcsolatotok nem lesz hosszú életű.
2009. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony, nem neki kell megfelelned hanem magadnak. Ha te ilyen vagy akkor ilyen vagy, onnantól rajta áll hogy elfogad -e vagy sem. Ha megváltozol másért akkor az már nem te leszel, hanem egy valaki kedvére formált ember.
2009. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!