Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön ki a Mirai Nikki 2....

Mikor jön ki a Mirai Nikki 2. évadja?

Figyelt kérdés

#anime #Miarai Nikki
2013. febr. 14. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nincs meghirdetve hogy lenne második évad. Sem a hivatalos honlapon nincs feltüntetve, sem az anidb anime honlapon. Ova van a sorozaton kívül.
2013. febr. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semikor , jó anime volt szép kerek véggel .

Csak az utolsó 2 oldalt nem dolgozták fel a mangából ... ha kapni is fog 2.évadot az filler lesz .

2013. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BD verzióban bentvan az utolsó két oldal, de mivel a manga sem ment tovább igazából esélytelen a 2. évad
2013. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Annyira utálom azt, amikor valaki folytatást akar egy kerek anime/mangának. Mit akarsz, milyen folytatása legyen? Új szereplőkkel, új játék? Mire számítanál most komolyan... Gondolkozz el előbb.
2013. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=jezkCbi1jG8


olvastam ilyet is:


The "next project" is a live action drama titled "Mirai Nikki -Another:World-" that will premiere Saturday, April 21, 2012



Lesz egy 1 részes "OVA"

és ennyi.

2013. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem kerek az anime mert az ending után yukiteru teloján megváltozik a jövő( üres világ- yuno meglátogatott engem) ezt írja és hallani yuno hangját
2013. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem kerek az anime mert az ending után yukiteru teloján megváltozik a jövő( üres világ- yuno meglátogatott engem) ezt írja és hallani yuno hangját"


Kihagyták a manga utolsó 4-6oldalát, szóval kb + 15másodperc, de az benne is van a Blu-Ray kiadásban.

2013. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!