Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyámnak muszáj bejönnie a...

Anyámnak muszáj bejönnie a nőgyógyászhoz amikor majd megvizsgál?

Figyelt kérdés
mert én nem akarom de szerintem majd erösködni fog
2013. febr. 15. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert úgy tudom, ha betöltötted a 18-at, akkor jogod van kiküldeni, meg ahhoz is, hogy az orvost kötelezed, hogy nem mondhatja el, hogy mi a vizsgálat eredménye. Ha még kiskorú vagy sztem beszélj anyukáddal, hogy ez neked ciki...de az orvos lehet, hogy alapból megkéri, hogy menjen ki... miért erősködne, hogy legyen bent? Utána úgy is beszélhet a dokival, h m volt...
2013. febr. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért erősködne mert ö ilyen és 13 éves vagyok de attól nem akarom hogy bejöjjön
2013. febr. 15. 04:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ez rajtad múlik.
2013. febr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán kiküldheted ha akarod. A doki is ki fogja küldeni ha megkéred rá... majd utána beszél vele. Amúgy ha mindenáron bent akar maradni akkor mondd meg az orvosnak, hogy mikor vizsgál húzza be a függönyt. Minden vizsgálóasztalnál van behúzható függöny.
2013. febr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!