Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győrben hol érdemes lakást venni?

Győrben hol érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
Győrben szeretnék lakást venni, de nem tudom melyik városrész vagy környéken nézzek lakást. Az elképzelésem egy 4 emeletes panelházban (tízemeletes kizárva) egy kb. 3 szobás (1+2) lakás.

2013. febr. 15. 10:06
 1/5 anonim válasza:
44%
Eléggé pénz függő, hogy miből tud az ember gazdálkodni. A belváros és révfalu jó hely, de elég drága. A szigetet kerüld el, oda nem érdemes költözni :) Én szerintem Szentiván kicsit nagyon kiesik a győrtől, a többi városrész végül is szerintem jó lehet, bár én nem ismerem nagyon a várost :)
2013. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Szigetből kirakják a romérók nagy részét a 17es ifjúsági olimpia miatt (legalábbis én így tudom), de most is vannak élhető részei. Egyébként kb minden városrésznek vannak kevésbé ajánlott utcái/részei. Jól mondta az 1. válaszoló, pénzfüggő a dolog. Én laktam már Révfaluban, Nádorvárosban, Szabadhegyen (bár akkor még csak az utca elején lévő tömbben laktak cigányok, azóta az Erfurti út már nem annyira ajánlott) és most Gyárvárosban. Nekem sehol sem volt semmi problémám.
2013. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha nyugodt, elszigetelt, igazi csendes helyet szeretnél: Pinnyéd

Ha panelt: Nádorváros, Adyváros, Marcalváros (lakótelepi környék), esetleg Győrszabadhegy

A kertvárosi részek pedig körbeölelik Győrt, ezek családi házasak általában: Gyirmót, Ménfőcsanak, Kismegyer, Bácsa.

2013. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Pinnyéd jó hely, egyedüli hátránya, hogy sok a szúnyog és hogy egyetlen út visz ki, ahol előszeretettel rohangálnak az őzek + télen nem takarítják rendesen. Viszont, ha kirándulni akar az ember akkor kilép a házból és ott van kb az erdő meg a töltés.
2013. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak nem egy pinnyédihez van szerencsém Dogmatix91 személyében? :-D
2013. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!