Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régész legyek vagy profi...

Régész legyek vagy profi póker játékos?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik ez a kérdés, de mind a kettőben nagyon gondolkozok.. az ELTE töri szakát néztem, de az a baj, hogyha oda megyek tovább, akkor amellett semmi időm nem marad a pókerre, mert annyit kell majd tanulnom.. Esetleg tudnátok esetleg olyan szakot mondani,ami mellett maradna időm a pókerre? :D

2013. febr. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mások több szakot is csinálnak egyszerre, vagy tanulás mellett dolgoznak. Szóval ne aggódj, annyira azért nem vészes az egyetem, hogy egyáltalán ne maradna időd a pókerre ;)
2013. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.. :) hát majd meglátjuk :DD
2013. febr. 15. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy egy munkatársam szokta mondani: a nap 24 órából és egy éjszakából áll... ha akarsz, jut idő mindkettőre :)
2013. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen ez jogos... de nem csak idő kell, hanem energia is... :/ és én maximalista vagyok.. ha valamit elkezdek, akkor azt 100%-osan csinálom meg... de mind kettőre nem lenne energiám, csak úgy ha egyiket sem csinálom tökéletesen.. és az nem az én világom.. :/ ha valamit elkezdek, azt jól akarom csinálni.. különben a pókerezéssel már 13 éves korom óta foglalkozok.. az egyetemről meg nem olyan túl soká döntenem kell.. :)
2013. febr. 17. 17:07
 5/6 anonim válasza:
Így kívülről, látatlanban azt mondanám, legyél régész. Pókerből egyrészt nagyon nehéz manapság megélni, pár éve még könnyű volt, de egyre sűrűbb a mezőny, egyre kevesebb az igazán gyenge játékos. Másrészt iszonyú hamar bele lehet fásulni a pókerbe, ha csak azt csinálod, akár neten, akár élőben, valószínűleg pár év után teljesen megutálod. Ha csak nem jutsz el tényleg arra a szintre, hogy utazgatsz a világban, és a nagy nemzetközi versenyeken indulsz, de talán még úgy is. Harmadszor még a legprofibbaknak is vannak vesztőszériáik, mínuszos hónapjaik, ha nincs mellette más, ez baromi bizonytalan megélhetés. Egyik nap milliomos vagy, másik nap tönkremész. De persze igazán csak te tudhatod, belülről, ha minden zsigered azt súgja, hogy márpedig neked pókerjátékosnak kell lenned, akkor ne hagyd magad lebeszélni! :)
2013. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod.. :) tuti elvgézem az egyetemet, hogyha esetleg tényleg nem sikerülne a póker, akkor legyen lehetőségem.. :D
2013. márc. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!