Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit még a nyáron ismertem meg.. chat-en..

Olyan jól elvoltunk hogy neki több kellett, mindig, állandó kapcsolatban akart velem lenni. Ezért küldött nekem egy mobiltelefont.. Mondván azt hogy azt ő majd tölti, hogy tudjunk egymással beszélni. Ez így is ment pár hónapig... Minden szép és jó volt... Addig míg egy 3.személy be nem jött a képbe! Ez a másik személy elkezdett neki írogatni.. Én mondtam a pasinak hogy rosszal kezdene, megkértem arra is hogy ne foglalkozzon vele.. Aztán mint kiderült... mégis elkezdett beszélgetni a másik csajjal..:( Ez miatt nagyon sokszor összevesztem vele. Összevesztünk,, kibékültünk.. ez a mai napig így megy. A mi kapcsolatunk romlóban van, az övé a másik csajjal meg most virágzik.:( És olyanokat csinált még ez a pasi hogy nekem azt a csajt sz*rta,, a másik csajnak meg engem.. elmondta minden titkom neki.. kibeszéltek. És én ezek ellenére is megbocsájtottam neki. A kocka is fordult, én töltögetem a telefonját.. csak azért hogy tudjon nekem írni. És ezek ellenére is azt mondja nekem sokszor hogy hagyjam már békén,., olyan vagyok mint egy pióca.. Már vagy 20ezer ft értékben töltöttem fel a telefonját.. Én annyit nem érdemlek meg hogy szívesen írjon nekem vagy keressen.. erre a másik csajnak még valentin napra is vett ajándékot.. Én meg ezek ellenére ló*fszt sem kaptam.:(

Eléggé kihasznál.. de szeretem nagyon:(( És nem tudom elfelejteni..:(

Köszi ha végig olvastátok.. és annak még jobban örülnék ha válaszolna is valaki.. Már lelkibeteg vagyok..

20/L



2013. febr. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigasztalódj mással sürgősen!!!!
2013. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vigasztalódnék... de aki közeledne felém, azt is el lököm magamtól.. Mert ő számít csak.:( Meg sokan azt hiszik hogy kapcsolatban vagyok, amiért állandóan a telefon a kezemben van, és sms-eket írogatok... Tudom hogy nem jó.. de nem tudok ellene tenni. Miért hagyta az isten hogy megismerjem....
2013. febr. 16. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, már nem kellesz neki, csak kihasznál. Majd idő elteltével már nem fog fájni. Nincs értelme kínozni magad, már azzal a csajjal van.
2013. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fájó az igazság de nem jelentesz neki semmit, ha ilyet mondd,hogy szállj már le róla (pióca) ...
2013. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "hagyj már békén" nem elég egyértelmű, kedves húszéves?
2013. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!