Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt vettem észre, hogy napról...

Azt vettem észre, hogy napról napra olyan kérdéseket látok itt, amiken pont mostanság gondolkoztam, vagy amiket pont mostanság tanultam, vagy éppen aznap tudtam meg én is. Nektek is ígyvan?

Figyelt kérdés

Mondjuk ennek a kérdésnek is sok értelme van,csak érdekes:D Meg ha gondolkozok valamin vagy ilyesmi,az pont aznap megy a tévébe,aznap mondják be a rádióba,aznap mondja valaki..Ezek a véletlenek olyan furcsák..


Meg pl. egyszer eszembejutott a Kék Lagúna c. film,mondom de rég láttam már,jó lenne megnézni,és megnéztem port.hu-n az "adatlapját" a filmnek,és utána láttam,hogy pont aznap adják:O:D


2009. szept. 7. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek olyan dolgokról tesznek fel kérdéseket legtöbbször, ami aktuális, ezért történhet, hogy aznap, amikor bemondják a TV-ben, valaki felteszi a kérdést.
2009. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Én meg pont arra gondoltam hogy napról napra olyan kérdéseket látok itt, amiken pont mostanság gondolkoztam. és lám itt is van
2009. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést :o (de tényleg, ezen én is gondolkoztam már)
2009. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne már.. velem is ez van, és most is megtörtént! :D
2009. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hehe:DD
2009. szept. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!